درباره ما

ما در تلاشیم بهترین محصولات را ارائه دهیم

شرکت پودینه گیاه با استفاده از علم کهن و تجربه‌ی ارزشمند پیشینیان و استفاده از علم و دانش روز و با کادری مجرب در تلاش است تا بهترین‌ها را در صنعت تولید داروهای گیاهی ارائه نماید. از این‌رو شرکت در بخش پژوهش به‌صورت فعالانه در صدد تولید داروهایی با فن‌آوری و فرمولاسیون جدید جهت درمان بیماری‌هایی که تا کنون امکان درمان آن‌ها وجود نداشته است را دارد. از این رو بخش R&D شرکت بی‌وقفه در تلاش است تا داروهایی با فرمولاسیون جدید را به بازار دارویی کشور ارائه نماید.

درباره‌ی برند

ایده‌ی شرکت پودینه گیاه از سال 1394 شکل گرفت. زمانی‌که حس کردیم ضررهای داروهای شیمیایی به‌قدری زیاد شده‌اند که نبود داروهایی با منشاء دارویی در بازار بیشتر از همیشه احساس می‌شود.
نام پودینه گیاه نیز از جهت این‌که لغت پودینه به‌معنای جستجو و کاو و همچنین نام گونه‌ای از تیره‌ی نعنائیان با نام پونه یا پودینه است. لغت گیاه نیز به جهت زمینه‌ی کاری و تولیدات شرکت به‌ نام شرکت افزوده شد. لغت رنگین به معنای رنگارنگ بودن گل‌ها و برگ‌ها در گیاهان است.
شرکت پودینه گیاه رنگین تولیدات روغن‌های این شرکت را با برند تجاری آوان عرضه می‌نماید. آوان برگرفته از نام دریاچه‌ای زیبا در استان قزوین نیز است. سایر محصولات شرکت با برندهای اختصاصی به بازار دارویی کشور ارائه می‌گردند.

برند روغن‌های دارویی شرکت

لوگوی شرکت

گفتگو از طریق whatsapp
ارسال کنید تا به Whatsapp متصل شوید